Yerinde Laptop Servisi

Yerinde Servis Hizmeti sizin yerinizde 2010 yılından bu yana bilgisayar alanında hizmet vermekte olan Computerland; hızlı, güvenilir ve garantili çalışma prensibi ile kurumsal ve bireysel müşterilerine uzun vadede etkili çözüm sunmayı hedeflemektedir.


Günümüzde birçok alanda kullandığımız bilgisayarlar, zaman zaman bazı sebeplerden ötürü arızalanabilmektedir. Bu gibi durumlarda Bilgisayar Servis ekiplerine ihtiyaç duyulmaktadır. Güvenilir ve kaliteli hizmet sunmayı hedefleyen Computerland, bu aşamada devreye girmektedir. Yaşanan sorunu temelden anlayarak en etkili çözümü bulan ekip üyemiz sizleri bilgilendirmekte, sonrasında neticelendirme yolunu izlemektedir.Bilgisayar servisihizmetimiz bu yöntem ile gerçekleşmektedir.

Ofisinizde, evinizde, okulunuzda ya da diğer mekânlardaki bilgisayarlarınız için Bilgisayar Servis hizmeti talep edebilirsiniz. Tüm bilgisayar markaları için garantili çalışma prensibimiz sebebi ile bizlere güvenebilir, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutacağımıza emin olabilirsiniz.

 

İLETİŞİM FORMU